Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  2.791
  Konu
  2778
  Üye Avatarı

  Mesaj:2.791

  Konu:2778

  Aldığı Beğeni:0  Cat Kapı Aşk filmi bu akşam televizyonda ilk kez yayınlanacak. Saat 23.15'te başlayacak film Cat Kapı Aşk konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkat cekiyor. Peki Cat Kapı Aşk filminin konusu ne, oyuncuları kimler? Erhan Baytimur’un yonettiği romantik komedi Cat Kapı Aşk izleyicisi ile televizyonda buluşacak. İşte Cat Kapı Aşk filminin konusu ve oyuncuları…
  CAT KAPI AŞK OYUNCU KADROSU
  Muge Boz – Su
  Jess Molho – Aras
  Nergis Kumbasar – Ayten
  Elmaddin Jafarov – Neriman
  Ibrahim Selim – Psikolog
  Ipek Bagriacik – Hande
  Duygu Cetinkaya – Berna
  CAT KAPI AŞK FİLMİ KONUSU
  Su, hayatının aşkının bir gun mutlaka kendisini bulacağına inanan hayalperest bir kadındır. Aras ise herkesten gizlemeye calıştığı rahatsızlığından muzdarip olan genc bir avukattır. Bir gun Su, Aras ile yolda carpışınca onun hayatının aşkı olabileceğini duşunur. Hayatının aşkının o olup olmadığına dair bir işaret bekleyen Su, cok gecmeden bir mucize ile karşılaşır. Alt katına taşınan ve kendisinden gurultu yaptığı icin şikayetci olan komşusunu daha gormeden sinir olan Su, komşusunun Aras olduğunu oğrenmesiyle buyuk bir şok yaşar. Beklenen aşk bacayı sardığındaysa Aras ve Su kendisini masalsı bir hikayenin icerisinde bulur.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.