Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Gorkem
  Magazin.biz.tr
  Mesaj
  602
  Konu
  601
  Üye Avatarı

  Mesaj:602

  Konu:601

  Aldığı Beğeni:4  Ünlü oyuncu Kerem Bursin,dün akşam bir etkinlik çıkışı magazin mensuplarını sorularını yanıtladı.

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: kerem bursin.jpg
Görüntüleme: 2
Büyüklüğü: 55.0 KB (Kilobyte)
ID:	542

  Son günlerde magazin türkiye gündeminin en çok konuşulan konusu olan Cem Yılmaz,Serenay Sarıkaya aşkına Kerem Bursin'de yorumları ile dahil oldu.Katıldığı bir wtkinlik çıkışı magazin muhabirleri ile kısa bir sohbet gerçekleştiren ünlü oyuncu,eski sevgili ile Cem Yılmaz ilişkisi hakkında sorular sorulara 'Mutlu olsunlar' diyerek cevap verdi.

  Magazin mensuplarının Defne Samyeli'nin 'aldatma' açıklaması hakkında ne düşündüğü sorulan Kerem Bursin,'Valla bilmiyorum. Bu konunun içine dahil olmak istemiyorum. Benimle ilgili bir konu değil. Herkes mutlu olsun' şeklinde cevap verdi.

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: cemyılmaz serenay sarıkaya kerem bursin.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü: 34.9 KB (Kilobyte)
ID:	543

  Yaşadıkları 4 yıllık ilişki ile magazin türkiye gündeminde çok konuşulan Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya aşkının bitiş nedeni olarak 'ilişkimizde heyecanı kaybettik' açıklaması yapılmıştı.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.