Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  Ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz gün gitti bir mekan çıkışında magazin muhabirlerinin kendisine Aslı Enver ile ilgili bir soru sormasına sinirlendi ve bir anda sesini yükselterek konuşmaya başladı.


  Ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz hafta Aslı Enver'den ayrılan Murat Boz ile çekildiği bir fotoğrafı paylaşmış ve Aslı Enver hayranlarının tepkisini çekmişti. Aslı Enver hayranları, Murat Boz'la ayrılmasından Hadise'yi sorumlu tutmuş ve sosyal medyadan tepkilerini dile getirmişlerdi.

  Geçtiğimiz gün bir mekana giden Hadise, mekan çıkışında magazin muhabirlerinin bu soruyu sormasına sinirlendi. Ses tonunu bir anda yükselten Hadise, "Bu soruya cevap bile vermeyeceğim. Aslı'yı da Murat'ı da çok seviyorum. Onların özel hayatını kameralar karşısında konuşmam" dedi ve hızlı bir şekilde aracına bindi.
  Anlamsız yüklü kelimeler var dilimin ucunda....
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.