Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Gorkem
  Magazin.biz.tr
  Mesaj
  602
  Konu
  601
  Üye Avatarı

  Mesaj:602

  Konu:601

  Aldığı Beğeni:4  Son olarak ekranların reyting rekortmeni dizisi 'Çarpışma' da ekranlarda yer olan güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk,setlerden 9 ay uzak kaldıktan sonra yeni bir proje ile ekranlara geri döneceğini söyledi.Magazin mikrofonlarına konuşan güzel oyuncu, "Şuan bir proje var ancak ismini benim söylemem doğru olmaz." dedi.
  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: melisa aslı pamuk.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü: 5.8 KB (Kilobyte)
ID:	151
  Genç ve güzel oyuncu ekranları çok özlediğini belirterek güzel bir yapım ile geri geleceğini duyurdu.Güzelliği ile bir çok hayran kazanan Melisa Aslı Pamuk,futbolcu Oğuzhan Özyakup ile aşk yaşıyor.Güzel oyuncu ile ünlü futbolcu'nun evleneceği söylenirken,Melisa Aslı Pamuk bu konu hakkında magazin mensuplarının sorularını cevaplamaktan kaçındı.
  Beşiktaş'ın genç kaptanı Oğuzhan Özyakup ile aşk yaşan güzel oyuncu magazin haberlerinde hiçbir dedikodusunun çıkmamasından son derece mutlu olduğunu ve düzeyli bir ilişki yaşadığını dile getirdi.
  Oğuzhan Özyakup,yeteneği ve azmi ile Beşiktaş taraftarlarının gönlünde taht kurmuş bir isim.2019-2020 sezonunda yaşadığı büyük form düşüklüğü ile dikkat çeken Oğuzhan Özyakup,uzun yıllar forma giydiği Beşiktaş JK için elinden gelenin en iyisini yapmak için çok çalışıp çabaladığını söyledi.Herhangi bir takım ile transfer konusunda adı geçmeyen genç oyuncunun tekrardan eski günlere dönüp dönmeyeceği büyük merak konusu.
  Sevgilisi Oğuzhan Özyakup'a güvendiğini ve daha iyi işler yapacağını söyleyen Melisa Aslı Pamuk,onun her zaman destekçisi olmaya devam edeceğini söyledi.İkilinin ne zaman nikah masasına oturacağı ise magazin aleminde büyük merak konusu.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.