Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  prenses
  Mesaj
  240
  Konu
  240
  Üye Avatarı

  Mesaj:240

  Konu:240

  Aldığı Beğeni:0  Son yıllarda epilasyon konusunda rekabet sebebi ile uygulayıcı için masrafı olmayan ucuz ancak etkisiz cihazlar ve başarısız epilasyon hikayeleri mevcuttur. Neredeyse merkezimize gelen herkesin başarısız bir epilasyon macerası olmuştur. Maalesef bunun sebeplerinden ilk araştırılan konunun en ucuz epilasyon merkezi veya “lazer epilasyon fiyat listesi” olmasıdır.
  Aslında ilk sorulması gereken "lazer epilasyonda hangi cihazı kullanıyorsunuz" veya “doktor kontrolünde lazer epilasyon yapıyor musunuz” olmalıdır. Özellikle güzellik salonlarında düşük fiyatlarla yapılan lazer epilasyon cihazlarının birçoğu “IPL lazer” lerdir. Düşük güçlü IPL cihazları enerjisi ciltte dağılır, kıl boyunca kıl köküne kadar iletilemez. Kıl köküne ulaşmayan enerji kıl kökünü tahrip edemediğinden sadece kıllarda dökülme olur. Bu sebepten 10-12 seans sonucunda bile IPL lazer epilasyon ile sonuç alınamayabilir.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.