Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zumruduaka dizisinin Zumrut’unu tanıyorlar ama Ceren Yılmaz olduğunu bilmiyorlar!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Fox TV ekranında izleyicilerle Cumartesi akşamları buluşmakta olan Zumruduanka dizisinde Zumrut karakterine hayat veren Ceren Yılmaz, dizinin en başında hakarete varan olumsuz yorumlar alsa da artık bunun tam tersinin yaşanması ile cok mutlu oldu.Oyuncu, sosyal medyadan gelen olumlu yorumların kendisini motive ettiğini belirtirken, Zumrut karakteri ile sokakta neler yaşadığına da değindi. Milliyet Cadde yazarlarından Ali Eyuboğlu’nun youtube’da yayınlanan Magazin Noteri programına konuşan Ceren Yılmaz, halktan gelen tepkileri anlattı. 3 ay icinde sadece 2 kez İstanbul’a gidebildiği icin bu şehirdeki tepkilerden haberinin olmadığını ancak bulunduğu Urgup’te cok guzel karşılandığını soyledi.
Ceren Yılmaz’ın henuz adını bilmeyen bircok vatandaş var ama onu Zumrut olarak iyi biliyorlar ve bu şekilde hitap ediyorlar.
Ceren Yılmaz bu durumu şu sozlerle anlattı: “İstanbul’da yaşamadım cunku 1 gunluk gidip geldim.O yuzden bilmiyorum İstanbul’da durum nedir.Ama burada fazlasıyla hissediyorum. Gittiğim her yerde tabii ki Ceren Yılmaz diye henuz bilmiyorlar. Direkt Zumrut diyorlar. ‘Zumrut Hanım hoş geldiniz’ diyen oluyor. Zumrut sanıyorlar şu anda.Bu guzel bir şey benim icin Zumrut olarak anılmak.”
Videodan detayları izleyebilirsiniz:
Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
Abone olun