Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tuba Buyukustun, koronavirus sonrası cok onemli karar aldı!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Unlu oyuncu Tuba Buyukustun, koronavirus felaketinin hızla yayıldığı ve kuresel bir felaket yaşadığımız şu donemde kafasında cılgın sorular olduğunu soyledi.Oyuncu, herkese evlerinde kalmalarını ve mecbur olmadıkca da dışarıya cıkmamalarını ogutledi. Unicef’in yaptığı koronavirus tedbirleri hakkında da zaman zaman bilgiler veren oyuncu, bir de onemli karar aldı.
Youtube kanalı acan Buyukustun, bu kanal uzerinden takipcileri ile sohbet etmeyi ve kafasındaki cılgın soruları aşmak icin de bu sohbetleri youtube uzerinden canlı yayınlamayı kararlaştırdı.
Buyukustun,21 Mart Cumartesi gunu ilk sohbet icin takipcilerine şu mesajı yolladı:
“Toplumsal hatta kuresel olarak hic alışık olmadığımız bir donemden geciyoruz. Biliyoruz ki, zorunda olmadığımız surece evden cıkmamamız gerekiyor. Ve tabii ki hijyen kuralları.Başka da bir suru belirsizlik var hayatımızda.Cılgın sorular var kafamızda, en azından benim var. Ve, bu donemde bu soruları sohbet ederek aşmaya karar verdim. Sohbet etmek istiyorum ve bu sohbetleri paylaşmak istiyorum youtube kanalımdan. Bunun herkese iyi geleceğini duşunuyorum. En azından gunumuzun icinde kucucuk bir mola olabileceğini duşunuyorum.”
Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
Abone olun