Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soz dizisinin Eylem’i Meric Aral, kusurları ile barıştı!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Soz dizisinde Eylem olarak izlediğimiz Meric Aral,sinemada ise Biz Boyleyiz isimli filmle dikkatleri uzerine cekmişti. Oyuncu, Sephora ve Based İstanbul’un ortak cekimine katıldı.Kendi sınır tanımayan hikayesini dergiye anlattığını belirten Meric Aral, “Unutmayın, nasıl gorunmek istiyorsanız oyle gorunme ozgurluğunuz kendi elinizde” mesajıyla da dikkat cekti.
Cekimlerden ozel anlar ve oyuncunun kendi sesinden kişisel bilgilerinin yer aldığı video da buyuk beğeni topladı.
Meric Aral, klipte kendisiyle ilgili şu bilgileri verdi:
“Kahve icmeyi,hayvanları ve ruj surmeyi severim.Bu aralar saclarımı uzatıyorum ve Jullian Barnes’ın Metroland romanını okuyorum. Guzellik benim icin kendini iyi hissetmeyi ifade ediyor. Ben boyleyim ve kendimi boyle beğeniyorum diyebilmek bana guclu ve guzel geliyor.Guzel olma durumu kusursuz olmak değil.Kusurlarını sevmek,ozgun ve icinden geldiği gibi olmak ve kendini sevmek ve biraz da sınırlarından bağımsız olabilmesi. Benim guzellik sırrım cildime iyi bakmak ve onunla her gun barışık kalabilmek. Nasıl gorunmek istiyorsanız, oyle gorunme ozgurluğunuzu elinize alın, kusurlarınızla barışın ve kırmızı rujunuzu evde unutmayın.”
Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
Abone olun