Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Serenay Sarıkaya daha cekimler başlamadan kendini Bergen’e benzetti!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Unlu oyuncu Serenay Sarıkaya, Bergen filminin hazırlıklarını surduruyor. Şan dersleri alan ve bazı on calışmalar yapan oyuncu, ilerleyen donemde Bergen’in hayatını bizzat yakınlarından dinleyip yaşadığı yerlerde de bulunmayı planlıyor.Ancak bu calışmalar oncesinde daha cekimler bile başlamadan unlu oyuncunun coktan Bergen gibi olmak icin kendini motive ettiği ortaya cıktı. Aracında olsun, gittiği yerlerde olsun surekli Bergen şarkıları dinleyen Sarıkaya, bu şarkılara da eşlik ederek onun tarzına yaklaşmaya caba harcıyor.
Akşam gazetesinden Barış Kocaoğlu, konuyu bugunku koşesinde değerlendirdi ve şu bilgileri okuyucuları ile paylaştı:
“Serenay yakın cevresine şimdiden bıkkınlık getirmiş.
Neden mi?
Cunku gittiği her yerde hemen bir Bergen şarkısını caldırıyormuş.
Hatta arabasında camı acıp son seste bağıra bağıra şarkılara eşlik ediyormuş.
Ee muzik acık olunca yoldan gecenlerde ‘ses nereden geliyor’ deyip bakıyormuş.
Karşılarında erkek surucu bekleyenler Serenay’ı gorunce şaşırıp kalıyormuş.
Bu kadar bir calışmaya Serenay’dan artık iyi bir Bergen şarkıları gelir diye duşunuyorum.”
SERENAY’IN ACIKLAMALARI
Unlu oyuncu katıldığı bir etkinlikte konuyla ilgili sorulara da detaylı yanıtlar vermişti. Sarıkaya, “Filmi cok cok heyecanla bekliyorum. Muzikal cok cok iyi gidiyor.Yazın cok yoğun bir şekilde calışacağım. Filme Mayıs sonu gibi, belki Haziran gibi başlamayı duşunuyoruz. Şimdi hazırlıklarımız devam ediyor, tam gaz. İşte senaryo calışmaları vs. her şey yolunda” dedi.
Bergen’in yaşadığı yeri ziyaret edeceğini ve ailesi ile de goruşeceğini anlatan Sarıkaya, şu bilgileri verdi: “Hem yaşadığı yeri ziyaret edip hem ailesi ile goruşme fırsatım olacak. Henuz cok başındayız her şeyin. Tabii bir on calışma yapıyoruz. Şan derslerine başladım, birkac ay oldu. Bir oyuncu kocu ile calışıyoruz. Studyoya henuz girmedim, girene kadar ki aşamayı yapıyoruz.”
Hikayenin cok ağır olduğunun altını cizen Serenay Sarıkaya, oynaması zor bir proje olduğunu ve kıymetli sozler soyleyeceklerini anlattı.
Unlu oyuncu, “Cok ağır bir hikaye, cok zor bir hikaye. Bir kadın olarak benim icin oynaması da cok cok zor. Ama bu vesile ile soyleyebileceğimiz cok kıymetli şeyler olduğunu duşunuyorum. Benim icin de bu yuzden bu projenin icinde olacak olmak cok onemli. Hakkını vermeyi hepimiz, işin icerisinde olan herkes cok istiyor. Umarım layı ki ile yerine getirebiliriz” diyerek duşuncelerini dile getirdi.
Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
Abone olun