Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Seda Sayan ve Demet Akalın birbirine girdi! Yapım şirketinden acıklama geldi

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
seda-sayan-ve-demet-akalin-birbirine-girdi-yapim-sirketinden-aciklama-geldi.jpeg

Hakkında “Demet ve Alişan’ın ekmeğiyle oynadı” iddiaları cıkan Seda Sayan, Instagram hesabından bir video yayınlayarak “50 kere soyledim 1 kere daha soyluyorum bir daha da sormasınlar. Kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam da. Bir daha konuşturmayın beni. Bunu bilen gayet iyi bilir. Bilmeyen de iyi oğrensin” dedi.
Seda Sayan’ı Intagram’dan silen Demet Akalın ise sert cıktı: “Seni sever sayarız! 21 Mayıs’ta ‘Sakın inanmayın boyle abuk sabuk haberlere canlı yayın yapamam cocuklar’ diye mesaj attın. Ben de, ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma gunu program bitişi ekiple ağlarken ‘Ben başlıyorum’ diye mesaj gonderdin. Cenaze evine davulla gidilmez. Son acıklamam ama beni seninle yanak yanağa goremezler.”
“SEDA SAYAN’LA ANLAŞILDI”
Tartışmaların buyumesinin ardından programının yapım şirketi Global Medya’dan şu acıklama yapıldı:
“Global medya tarafından Star TV icin hazırlanan ve başarılı bir sezonun ardından final yapan ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programı sozleşmede ongorulmuş olduğu tarihte sona ermiştir. Her iki taraf da sozleşmenin gereğini eksiksiz bir şekilde yerine getirmiştir.”
“Hemen akabinde de sayın Seda Sayan’a teklif goturulmuş ve yine Star TV’de yeni sezonda yayınlanmak uzere başka bir program icin kendisiyle anlaşma sağlanmıştır.”
“Dolayısıyla bir programın bitirilip diğer bir program icin anlaşma yapılmasının birbiriyle ilintisi yoktur. Sozleşme suresi sonunda biten bir programın ardından başka bir program icin goruşmelerin yapılması doğal bir surectir.”
“Bu vesile ile Global Medya olarak değerli sanatcılarımız Demet Akalın ve Alişan’a bir kez daha teşekkur ediyor, Turkiye’nin sultanı Seda Sayan’a da ‘Hoş geldiniz’ diyoruz.”
seda-sayan-ve-demet-akalin-birbirine-girdi-yapim-sirketinden-aciklama-geldi-60b649a942a49.jpeg
İlginizi Cekebilir
seda-sayan-ve-demet-akalin-birbirine-girdi-yapim-sirketinden-aciklama-geldi-60b649a96e7f3.jpeg
Seda Sayan sosyal medyanın diline duştu! 'Kendini mahvettin!'İlginizi Cekebilir
seda-sayan-ve-demet-akalin-birbirine-girdi-yapim-sirketinden-aciklama-geldi-60b649a99d01f.jpeg
Demet Akalın ozur diledi

sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur