Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ofis masasını guzel gosterecek dekorasyon onerileri neler renkli bir kişiyseniz...

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Katılım
28 Mar 2019
Mesajlar
7,951
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Haftanın buyuk bir zaman dilimini gecirdiğiniz calışma ortamımız oldukca onemli bir yer ediniyor hayatımızda. Bu ortamımızı duzene sokacak şahane dekorasyon onerilerine ne dersiniz? Hem sizi motive edecek hem de cevrenizdekilere sizi yansıtacak ofis masası dekorasyon onerileri icin iceriğimize bir goz atmanızda fayda var. İşte birbirinden etkili dekorasyon onerileri!
Kişiliğinizi ortaya cıkarın
Ofis ortamındaki masanızını dekore ederken ilk olarak dikkat etmeniz gerkeen şey sizi yansıtıp yansıtmadığıdır. Yani renkli bir kişilikseniz masanız sizi yansıtıyor mu? buna dikkat etmeniz onem taşımaktadır. Kişiliğinizi rtaya cıkaran renkli kalemler, susler hem sizi hem de cevrenizdekileri motive edecektir.
Mutlaka ihtiyaclarınızı belirleyin
Ofisteki masada cok fazla şey kullanmayı seviyor olabilirsiniz. Bu durumun herhangi bir karışıklığa ya da dağınık bir goruntuye sebebiyet vermesini istemiyorsanız masayı duzene sokacak olan eşyaya karar vermekle işe başlayabilirsiniz. Bu bir not defteri, kalem, bilgisayar, kalemlik vs olabilir. Bir ihtiyac listesi belirleyin.
Dosyalık edinmeyi ihmal etmeyin
Dergileriniz veya not kağıtlarınızı icerisine ilave edebileceğiniz dosyalık edinerek eşyalarınızın kaybolmasını veya masada dağınıklık bırakmasını engelleyebilirsiniz.