Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Norm Ender - Mekanın Sahibi - dinle

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
[video=youtube;z3wAjJXbYzA]https://www.youtube.com/watch?v=z3wAjJXbYzA[/video]

Produced By Norm EnderSöz - Müzik - Aranje : Norm Ender Kayıt - Mix : Utku ÜnsalMastering : Emre Kıral Stüdyo : Ozinga ProductionYönetmen : Ferit Çetinkaya - Norm EnderGörüntü Yönetmeni : Ferit ÇetinkayaStyling : Gizem AlbohayreSaç : Esra GülMake Up : Hande ErolCasting : Street AgencyKurgu : Norm Ender Montaj Renk : The Post BrothersSabah yaptım krep krep Ne güzel oldu breh brehSardım yedip wrap wrapKafam düştü direkt direktHer yer olsada kezban tırrek Yatamam evde yatak döşekÇıktım dışarı açtım trapKafam şimdi fişek fişekOh yeah geceler Cihangirli hecelerElit foşik turistlerSokaklar ve polislerViski döküp sevişelimNatali diyor peşin alim Dedim tamam hadi canimBizde küvet yok duşakabinOh yeah çılgın gençBu iş böyle Rolex Range Sizin tayfa b'tch b'tchBizim tayfa rich richKeltoş babana koşTrap böyle yapana hoşLa bebe koş la bebe coşSiz windows ben macintoshMandingo Norm EnderBenim kamış Dolce Oturan diyor mor minderHater’larım O.Ç.Yeah bu gece bu geceBizim böyle kafamız güzelBizim hep kafamız güzelBöyle geziyo’z işte Polisler hep peşimizde bizimPolisler niye peşimizde?Bebeler BebelerPopüler kültüre köle gibi yapış ama lafa gelince Marley, 2pacTabi yüzüne bir dövme demode bir Reggaeton’a bas autotune’u ol Lil Pump Ama beni H'ler gibi kariyerimle tehdit eder Pozitif’ten Elif Cemal Ben boyun eğmem soyunu disslerim çıldırtırım etnik fa$'stleriUmrumda değil kuliste otlayan sürekli koklayan zifoslarVe beni dinler devrimci gençler, sizi yavşak lümpen Migos’larKafası testis gibi sirk maymunları istiyorsa orman kanunlarıO zaman güçlü zayıfı ezecek size yok sosis salam şırdan şırdanHey hey hadi bakalım Gucci Gang Gucci Gang nasıl yapalım?Mekanın sahibi geri geldiBebeleri pistten alalım alalımHey Hey hadi bakalımM. Jane M. Jane nasıl yapalım?Mekanın sahibi geri geldi Bebeleri pistten alalım alalımÖzgürlük deyip uyuşmayınBasını tizini sesisi açınHip Hop’u bok edecekseniz eğerPolisten değil siz benden kaçın (Run! Kraldan KaçınSülalen içinHıdıdı hıdıdı al b'tch!