Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Narkoz & Gazapizm & Cağrı Sinci & Deniz Sungur - Kac İstersen (Official Video)

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
[video=youtube;n2vOXGsF6-E]https://www.youtube.com/watch?v=n2vOXGsF6-E[/video]

Bir kenarda bir koşede gormesen de varlarUmut gokyuzunde parlarRuhun kanlandıkca gozlerinden damlarBu saatten sonra ne Buca ne Şakran okunmadan haklarHayat gecmişini aratmasın artık para her kapıyı acar ancak taraftarın var mı?Elinde sigarayla manzaraya daldın sana kalan tum hayaller marazlardan artıkOrijinal gangasterler sana da hak isterler cunku somuruldun anlatsak faşist derlerAzınlık mazınlık desek utanmaz hain derler yok mu gotun bunlara? Kac istersenOnlar doymaz oğlum bak surekli kat isterler aman evde sıkılırlar limanda yat isterlerHep bi’ değişik, değişik, değişik tat isterler yediler acizlerden birde tac isterler [Nakarat: Deniz Sungur]Kac kac ocu geliyorYollar bizim omrunu heder ediyorlarYok, yok sonu yok bunun onlar gibi olmanı istemiyorlarCehennem, cehennem dunya kula ezeldenKabahatim ne benim yıldız gibi yandım sondum geceleri [Verse 2: Cağrı Sinci]Boş bi’ kovan bul yamanlar dağından bi’ kurşunBoş bulunma ortamında barındırma puştuCakallar celme taktı gulen suratlarla guzel istanbul’un rampasında bi kalktık bi’ duştukAdalet pay edildi zar ile efendilik bizde kalsın bekleriz bi’ saniyeBekleriz bi’ saniye herkes alsın hakkını yeter ki yanıt versin aklımız tedaviyeİnsan afallamasında ne yapsınİlkokulda sakız caldın on beşinde gaspcı on sekizde emanet yirmi dortte cinayet otuz beşte bi’ yavşağın kapısında yatsınKalk gokyuzunden seyret alemiBitmesin metanetin sen izledin rezaleti sakin ol bugunde duşmedin nezarete derin bi’ nefes cek ufle kalk bi’ daha dene [Verse 3: Narkoz]Calındı hayallerim param parca uykularOturdu gozlerimde kan anamda bolca kaygı var o nemli gozlerinde yaşla dilinde dualar beni gormek istedikce tek bi’ parca bitmez dualarHayatlar hep cetin yolu bulmak icin mucadele bi’ sıyrıldığım taş değil ki duşmemekte meseleDuşmesek de diline yine de her gun eşele bana da uğramayalı oldu baya gamdan otede hic bi’ neşedeUmursanmaz hatırın cunku yok yararın artıkDon de bak bi’ geriye nerde soyle bitmeyecek aşkınSokuldu ciğerlerin yerine koyduğun o şarkı kaldı yarıda kimler icin soylenecek artıkKonuşur sinekler hep malikanelerinden sesin duyulmaz cunku burada kenar mahallesin senDilinde turkuler hep memleketinden bi’ parca anlatırken gurbet elde kimse değilsin ki sen [Outro: Narkoz & Cağrı Sinci]Kac istersen kac istersen satar mısın hatıranı nakit versem?Kac istersen vakit varken ya da gel benimle gencliğini yak istersen Bizi Takip Etmek icin