Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Miley Cyrus’tan bomba itiraf: İlk kez birlikte olduğum kişi…

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
ABD'li ünlu şarkıcı Miley Cyrus, yıllar sonra şaşırtıcı bir itirafta bulundu. Cyrus, "İlk kez birlikte olduğum erkek 16 yaşındayken Liam'dı. Ama onun ilk olduğunu yıllarca gizledim" dedi. ABD’li şarkıcı Miley Cyrus gundem yaratan acıklamalarına bir yenisini daha ekledi.
Gectiğimiz gunlerde 10 aydır birlikte olduğu sevgilisi Cody Simpson’dan ayrılan 27 yaşındaki Cyrus, yeni şarkısı Midnight Sky’ın tanıtımı kapsamında bir podcast programına katıldı.
miley-cyrus-tan-bomba-itiraf-ilk-kez-birlikte-oldugum-kisi-5f3a639a69625.jpg
Miley Cyrus.

Call Her Daddy adlı programda Alexandra Cooper’ın sorularını yanıtlayan Cyrus, carpıcı itiraflarda bulundu. İlk cinsel deneyimini iki kızla yaşadığını soyleyen Cyrus, birlikte olduğu ilk erkeğin ise eski eşi Liam Hemsworth olduğunu anlattı.
miley-cyrus-tan-bomba-itiraf-ilk-kez-birlikte-oldugum-kisi-5f3a639ac699a.jpg
Miley Cyrus ve Liam Hemsworth.

Bu gerceği 10 yıl boyunca Hemsworth’ten sakladığını belirten Cyrus, “16 yaşına kadar bir erkekle sonuna kadar gitmemiştim. İlk kez birlikte olduğum adamla yıllar sonra evlendim, bu cok cılgınca. Ona ilk olduğunu soylemedim cunku bir ezik gibi gorunmek istemedim” dedi.
2018 yılında evlenen Cyrus ve Hemsworth bu yılın başlarında boşanmıştı.
miley-cyrus-tan-bomba-itiraf-ilk-kez-birlikte-oldugum-kisi-5f3a639b1141e.jpg

İLGİLİ HABERAşkları 10 ay surdu! Miley Cyrus ve Cody Simpson ayrıldı

Son guncelleme: 11:37 - 17.08.2020