Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Meme büyütme pişmanlığı

Estetisyen

Member
Neredeyse bütün yazılanları okudum, hâlâ da dönüp dönüp okuyorum, 11eylulde ameliyat oldum, 8.gunumdeyim, kas altı 315cc konuldu koltukaltindan yapildi, direnler 2gun sonra çıkarıldı, kesi yerlerinde ağrı acı yok, 3.gunden sonra ağrı kesici içmeyi bıraktım, benim sorunum memenin kendisiyle ilgili, özellikle sol memede sıkıntı var gibi geliyo bana, sağ meme normal gerginlikte ama sol taraf sanki daha fazla gergin gibi hissediyorum, bu ağırlık hissi mahvetti beni yatamiyorum kalkamıyorum gece uykuları zulüm oldu iyice, sırtüstü dümdüz yatıyorum kalkarken inanılmaz bir ağırlık var, ayrıca karnım hâlâ çok şiş, ackende tokkende hep şiş karnım,ne yalan soyleyim pişman oldum aynadaki görüntüsünü beğeniyorum tabi ama suanki aklım olsa yaptirmazdim, 2gun sonra yani 10uncu gunumde kontrolüm var, bu ağırlık hissi ve silikonlarin yumuşamasiyla ilgili deneyimli olanlar bilgi verebilirmi, bisure sonra gerçekten herşey gececekmi, ayrıca sigara kullanan biriyim belirtmekte fayda var