Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kuzey Yıldızı dizisinde en başa geri donduk!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı’nın 27. bolum tanıtımı yayınlandı. Videodan yeni bolumden ilk goruntuleri izleyebilirsiniz. Yıldız’ın arkadaş kalma isteğini Kuzey’in kabul ettiği tanıtım dizinin en başa geri donuşu gibi bir his yaşatacak. Ayrıca Yaşar, gemiyi Yıldız’a, mandırayı da Sefer’e vererek iki kardeşi şaşırtıyor. Ruhi ve Kuzey, Cetin’e saldırırken, Kuzey ve Yıldız’ın psikolog ile konuştukları anlar izleyenleri gulumsetiyor. Cetin, Şule’ye karşı tum kozları Yıldız’a verirken, bu durum karşısında Yıldız’ın neler yapacağı merakla bekleniyor.
Yapımcılığını Surec Film’in ustlendiği, yonetmen koltuğuna Ersoy Guler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Guner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Huseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi bircok başarılı isim de rol alıyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bolumu 28 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!
Kuzey Yıldızı 26.bolumde neler yaşanmıştı, yeniden hatırlayalım… Yıldız, Kuzey’i kendinden uzaklaştırmak isterken neredeyse onun hayatına mal oluyordu. Yıldız, sevdiği adamı kurtarabilmek icin cırpınırken, denize acılan Sefer ve kızlar, Yıldız’ın yardım cağrısını fark ederek Kuzey’i kurtardı. Yıldız, istemeden de olsa boyle bir şeye sebep olduğu icin buyuk bir vicdan azabı yaşadı.
Kuzey, kendine geldiğinde yaşadıkları durumu Yıldız’la kavuşabilmek icin bir fırsat olarak duşunse de Yıldız’ın ofkesi dinmek bilmedi. Kuzey’in duygu somurusune katlanamayan Yıldız hastaneyi terk etti. Tum olanlara rağmen kendini affettirmek icin cabalayan Kuzey, Şule’nin boşanma sozleşmesine koyduğu maddeyi oğrenince sinir krizi gecirdi. Bu maddeye gore Kuzey boşandıktan sonra bir yıl kimseyle evlenemeyecekti yani Yıldız ile bir yıl daha kavuşamayacaktı. Talihsiz aşık, elini neye atsa sonunda husrana uğrarken, Nahide olaya el koydu ve bir plan yaptı.
Kuzey, Yıldız’ı varlığıyla değil yokluğuyla kazanacaktı. Yıldız’ın, ozlemine yenik duşmesini bekleyen Kuzey, kimseye soylemeden ortadan kayboldu. İnzivaya cekildiği barakaya Mahmut ve Yıldız’ın gelmesiyle Kuzey şoke oldu. Mahmut ile aşk yaşıyormuş gibi oyun oynayan Yıldız, Kuzey’i delirtti. Finalde ise oyun oynadığını itiraf eden Yıldız, Kuzey’e “Sensiz olamıyorum ben…” diyerek duygularını itiraf etti. Yıldız sonunda inadını bıraktı ve iki aşık yeniden kavuştu. Peki YılKuz aşkı tekrardan mutlu gunlerine donebilecek miydi?
Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
Abone olun