Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kalben: Dişlerim parladı, saçlarım canlandı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
kalben-dislerim-parladi-saclarim-canlandi.jpeg

Şarkıcı Kalben, Basedistanbul dergisine ilginc acıklamalarda bulundu. 2016’da ilk albumunu cıkaran Kalben, o zamandan bu yana gecirdiği değişimle şaşırttı. Basedistanbul dergisine konuşan Kalben, değişimini şoyle acıkladı:
* Tepkilerimi yuksek sesle soyleyince hayatım değişti. Cildim ve dişlerim parladı. Dokulen saclarımın yerine bebek saclar geldi. Vucudumdan odem attım, suzuldum. Reflum iyileşti. Sesim guzelleşti. Ailemle ilişkilerim duzeldi. Eskiden organlarım duşuverecek, herkesin onunde cıplak kalacağım gibi hissediyordum. Korkmadıkca icim acıldı.
Bu surecte kendiyle barıştığını ifade eden Kalben hakkında cıkan olumsuz haberler yuzunden umutsuzluğa duştuğu zaman dua edip meditasyon yaptığını soyluyor.
Kalben “Siber kabadayıların kumelendiği sosyal medya mecralarından uzak duruyorum. Ofkemi ve nefretimi gunluk olarak not alıyor, neden bu hallere burunduğumu analiz ediyorum. Aynı durumlarda kalmamak icin feyz alıyorum. Ruhumu beslemek icin doğayla ilişkileniyorum. Kitap okuyor, muzik dinliyor, film izliyorum. İnsan olmayı deniyorum” dedi.
kalben-dislerim-parladi-saclarim-canlandi-5fbcca2e77218.jpeg
sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur