Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kaban Kurur Temizleme

Ali Metin

New Member
Selam herkese bir keresinde sizlere bir şey paylaşmıştım hatırlıyorsanız arkadaşımın gelinliğine içecek dökmüştüm ve bir kuru temizlemeci bulup ona göndermiştim. Ben kışlıklarımı kaldırırken kabanlarımın artık temizlenmesi gerektiğini fark ettim ama kabanlarım çok hassas yapıda bir kumaşa sahip olduğu için nasıl olacak diye düşünürken o kuru temizlemeci geldi aklıma gelinlik çok hassas olmasına rağmen çok güzel bir şekilde temizlenmişti ve yıpranmamıştı bende Temizin kaban kuru temizleme bölümünden kabanlarım içim sipariş oluşturdum ve gelip almalarını bekledim 24 saatten kısa bir sürede geri teslim ettiler ve kabanlarımda asla yıpranma olmamıştı şaşırmadım çok çünkü gerçekten arkadaşımın gelinliği çok güzel bir şekilde hiç bir şey dökülmemiş gibi duruyordu. Bence kaban kuru temizleme ücreti de gayet iyi ve hak ediyor. Belki işinize yarar diye paylaşmak istedim.