Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kaan Yıldırım o iddiaya yanıt verdi

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Katılım
28 Mar 2019
Mesajlar
7,951
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
kaan-yildirim-o-iddiaya-yanit-verdi.jpeg

Uzun zamandır Ebru Gundeş’in eski eşi Reza Zarrab ile gizli aşk iddialarıyla gundeme gelen Hadise’nin, Kaan Yıldırım’la yaşadığı buyuk aşk sona erdi ama dedikoduların ardı arkası kesilmedi.
Kimileri Hadise’nin yeni şarkısının reklamını yapmak icin bu yola başvurduğunu soylese de bu ayrılıkta Yıldırım’ın ailesinin de baskı yaptığı konuşuldu.
Onceki gun ise bir magazin programında yer alan iddiaya gore, bu ilişkinin bitmesinin perde arkasında Ebru Gundeş vardı. İddialara gore Kaan Yıldırım cıkan haberlerin detayları oğrenmek icin Ebru Gundeş’i aradı. Gundeş’in tum detayları Kaan Yıldırım ile paylaşması uzerine Yıldırım, Hadise ile olan birlikteliğini noktaladı.
“DOSTCA AYRILDIK”
Yıldırım, cıkan haberlerin ardından Instagram hesabından şu acıklamayı yaptı:
“Cıkan haberlere acıklık getirmek istiyorum. 3. bir şahısla ilişkim hakkında muhatap olmam soz konusu olamaz. Bizim ilişkimizin başkalarıyla hicbir zaman bir ilgisi olmadı. Bu konunun buralara cekilmesi son derece rahatsız edici.”
“Biz Hadise ile guzel bir ilişki yaşadık ancak geldiğimiz noktada ortak aldığımız kararla, karşılıklı sevgi ve saygı cercevesinde dostca yollarımızı ayırdık. Herkese sevgiler.”
kaan-yildirim-o-iddiaya-yanit-verdi-60d44a669cd15.jpeg
İlginizi Cekebilir
kaan-yildirim-o-iddiaya-yanit-verdi-60d44a66d5579.jpeg
Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldıİlginizi Cekebilir
kaan-yildirim-o-iddiaya-yanit-verdi-60d44a6711d97.jpeg
Hadise'den Reza Zarrab tepkisi: Hesabını soracağım sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur