Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İngİltre Premier Lİgİnİ Uydudan İzlemek İÇİn Yapilmasi Gerekenler

Angel

Member
1.Adım:
Uydu Alıcınızın MENU tuşuna basın.
Açılan pencereden CA, ENCRYPTION ya da ŞİFRE gibi menülerden hangisi beliriyor ise AŞAÐI - YUKARI OK TUŞU ile onun üzerine gelin ve Tamam (Okey) tuşuna basın.

2.Adım:
Açılan pencereden ŞİFRE TİPİ ya da ENCRYPTION TYPE yazan kısma gelerek Tamam (Okey) tuşuna basın.

3.Adım:
Ekranda beliren şifreleme tiplerinden (Seca, Viaccess, Irdeto, Nagravision ve BISS) BISS şifreleme tipini seçin.

4.Adım:
Açılan pencereden ŞİFRE EKLE ya da ADD ENCRYPTION kısmına gelin ve Tamam (Okey) tuşuna basın.

5.Adım:
Açılan pencerede, 12 haneli şifre kısmına, yayın şifresini girin. Şifreyi 444 43 69 nolu Fox Tv destek hattından öğrenebilirsiniz.

Soru : Maçları neden izleyemiyorum?
Cevap : İngiltere Premier Ligi maç yayınları şifrelidir. Maçları izleyebilmeniz için, cihazınızın -Biss şifre- çözücü özelliğinin olması gerekir. Eğer şifre çözme özelliği var ise, şifreyi 444 4 FOX (369) nolu telefon numaramızı arayarak öğrenip uydu alıcınıza girebilirsiniz.

Soru : Şifreyi girdim, maç yayınlarını yine izleyemiyorum ne yapmalıyım?
Cevap : Şifre giriş işleminin doğru yapılamamasından dolayı izleyemiyorsunuz, lütfen cihazınızı satın aldığınız yetkili servisten destek isteyiniz.

NOT: Fox Tv yayınlarını, Türkiye içinden basit çatı anteni ile vericilerimiz üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca Kablolu TV abonesi iseniz, yine Fox Tv yayınlarını problemsiz olarak izleyebilirsiniz.