Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İngiliz model Katie Price, sevgilisiyle denizde aşka geldi!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
ingiliz-model-katie-price-sevgilisiyle-denizde-aska-geldi-samimi-anlar-objektiflere-yansidi.jpg

Hem diş tedavisi olmak hem de tatil yapmak icin Türkiye'ye gelen ve burada aqua parktan kayarken iki bacağını da kıran İngiliz model ve televizyon yıldızı Katie Price, tam olarak sağlığına kavuşamasa da sevgilisiyle Maldivler tatilinin tadını çıkarmaktan geri durmuyor.
DENİZDE AŞKA GELDİLER

Erkek arkadaşı Carl Woods ile Maldivler'e romantik bir kaçamak yaşayama giden unlu isim, denizde sevgilisiyle samimi anlar yaşadı.
ESKİ SEVGİLİSİNİ 3 ERKEKLE ALDATMIŞTI

İngiliz basının dikkat ceken isimleri arasında olan Price'ın eski sevgilisi Kris Boyson, Instagram'dan yaptığı canlı yayında, "Şohrete ac değilim ve para kazanmaya calışmıyorum. Elimdeki kanıtların hepsini basına satabilirdim. Bunu yapmak istemedim. Herkesin zamanını boşa harcadığım icin yorumlarınızın coğunu gormezden geliyorum, sadece soylediğiniz birkac şeye değinmek istiyorum" ifadelerini kullanmıştı.
Boyson, ikisi birlikteyken Price'ın uc farklı erkekle ilişki yaşadığını soylemişti.
ingiliz-model-katie-price-sevgilisiyle-denizde-aska-geldi-samimi-anlar-objektiflere-yansidi-5fa632ca73cff.jpg

ingiliz-model-katie-price-sevgilisiyle-denizde-aska-geldi-samimi-anlar-objektiflere-yansidi-5fa632caa4d2c.jpg

ingiliz-model-katie-price-sevgilisiyle-denizde-aska-geldi-samimi-anlar-objektiflere-yansidi-5fa632caafa92.jpg