Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hazar Erguclu, garanti olmayan işlere girmez!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Elele dergisine ozel pozlar veren ve acıklamalarda bulunan Hazar Erguclu, ayrıca Hakan Muhafız dizisinin 3. sezonu oncesinde de yaptığı paylaşım ile konuşuluyor.
Netflix projesi olan Hakan Muhafız 6 Mart Cuma gunu 3. sezonuyla izleyicilerin karşısında olacak.Erguclu de dizinin yayını oncesinde Cağatay Ulusoy ile soru-cevap duellosunu instagram hesabından yayınlayarak dikkat cekti. Bu videoyu haberimizin sonunda bulabilirsiniz.
Oyuncu Elele dergisindeki roportajında da onemli ifadelerde bulundu.Risk almayı sevmeyen ve garanti olmayan işlere de girmeyen oyuncu, “Goz ardı edilmiş olanı canlandırmak, kucumsenen detayların bulunduğu eserlerde oynamak istiyorum” dedi.
Metafizik ve felsefenin onemine işaret eden ve mutlaka bilmek gerektiğini anlatan oyuncu, “Okuduğum kitapları, izlediğim filmleri gorev bilinciyle ele alıyorum. Herkesin bana yakıştırdığı persona dahilinde, bir prototipe boyun eğseydim mutsuz olurdum. Kabuslar gorsem de, kalbimin sesinin peşinden gidiyor, zorluklardan ve aşktan kacmıyorum” acıklamasında bulundu.
Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
Abone olun