Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hayattan soğudum

Tolena

Member
[FONT=&quot]Konu çenemde geçmek bilmeyen ağrılı kaşıntılı ve iltihaplı sivilceler, lütfen konum taşınmasın bu benim için gerçekten hiç geçmek bilmeyen bir dert, çare bulamasam bile dertleşmek istiyorum ..24 yaşındayım şekerli, paketli abur cubur yemem doğal beslenmeye özen gösteririm ama özellikle 2 yıldır -son 1 yıldır daha da şiddetlendi- çene bölgemde beyaz iltihaplı ağrılı siivilce çıkarıyorum, arttık insan içine çıkmak istemiyorım , kapatıcıyla kapanmıyorlar , sıksam iyice yayılıyolar ve çok acıyolar , öğretmenim okula bile bi kaç kere böyle gitmek zorunda kaldım
xenforo-smilies-kk43.gif
sevdiğim biri var ama hal böyleyken konuşmayada cesaretim yok ,çok kötü bi durum benim için, arkadaşlarım bi yere buluşmaya çağırıyolar gitmek gelmiyor içimden, dışarıda bi işim oluyor bıktım bu beyz sivilcelrden sürekli hassasiyet hissediyorum hasta gibiyim sürekli bakıyorum da kimsede yok böyle büyük beyaz iltihaplı sivilcelerden önceden sadece hastalık dönemime yakın bir iki tane çıkar geçerdi şimdi daha büyük çıkıyolae geçiyolar ama 1 hafta veya çok kısa bir zmn sonra yine aynı, bıktım artık hiçbişey yapmak içimden gelmiyo bu aralar o kdr düşünür oldumki insan içine çıkmak istemiyorum çare olarak napıyosunız diceksiniz temiz de tuttuğuma inanıyorum lavanta sabununyla yıkıyorum lavanta çayı içiyorum doktora git diceksiniz hiç iyi şeyler duymıyorum verdikelri ilaçlar hakkında ama artık ciddi ciddi düşünüyorum çünkü gerçekten çok bıktım haykırmak istiyorım çok sıkıldım sosyal hayatım sıfırlanacak gibi oluyo
xenforo-smilies-kk43.gif
çok merak ediyorum acaba gerçekten geçicek mi tamamen bu iğrenç çeneden kurtulacak mıyım çaresiz hastalık yok derlermiş sizce nasıl bi yol izlemeliyim çok bıktım ...[/FONT]