Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gelin Damat Fashion Day Cırağan Sarayı'nda gercekleştirilecek

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Gectiğimiz sene Ozge Ulusoy, Şebnem Schaefer, Tuğba Ozay, Ece Gursel, Didem Taslan, İpek Tanrıyar, Tuğba Altıntop, Ece Prim, Simge Tertemiz, Hatice gibi bircok unlu ismin yer aldığı defile uzun sure kendinden soz ettirmişti. Bu yıl da cok sayıda surpriz unlu ismi bir araya getirecek olan Gelin Damat Fashion Day meraklılarına gorsel şolen yaşatırken uzun surede akıllardan cıkmayacak…
gelin-damat-fashion-day-ciragan-sarayi-nda-gerceklestirilecek-5e88bcaa58a99.jpg

[h=4]51 modacı katılacak[/h] Unlu sunucular Muge Uzel ve Burak Torun'un sunumlarıyla renklenecek olan bu ozel gun, Turkiye ve Avrupa'dan 51 modacının katılımıyla gercekleşecek. 2020'nin en ozel gelinlik, damatlık ve abiye modelleri sergilenecek.
Evlenecek ciftlere ve sektor profesyonellerine acık olan etkinlik, 13.00 – 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Defilede 5 cift aynı gunun akşamı Cırağan Sarayı'nda gercekleşecek ozel kokteyle katılma hakkı kazanacak. Ve bircok ozel surpriz de moda evlerinen katılımcı ciftlere cekilişle takdim edilecek.
"Benim gelinliğim, benim damatlığım ve benim gece kıyafetim saraylara yaraşır” diyen herkes Cırağan Sarayı'nda 'Gelin Damat Fashion Day' defilesinde olacak.
Defile organizatoru Ferhat Muğurtay yaptığı acıklamada, "51 modacının en iyi tasarımlarını, en iyi taşıyacak mankenlerle, en iyi mekanda ulkemizin en buyuk gelinlik defilesini gercekleştiriyoruz. Evlenecek ciftleri ve tasarımlarına guvenen 'benim gelinliğim, benim gece kıyafetim iddialı' diyen tum moda evlerini 15 Mart'ta Cırağan Sarayı'nda buluşmaya davet ediyorum" dedi.
gelin-damat-fashion-day-ciragan-sarayi-nda-gerceklestirilecek-5e88bcad7bbcc.jpg