Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Faruk Sabancı & Sagopa Kajmer - Bu Sen Değilsin

Androkız

Prenses
Administratör
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
[video=youtube;Cw5Vb89ajD0]https://www.youtube.com/watch?v=Cw5Vb89ajD0[/video]

Karşıma almışım dünyamı, boğuşuyorum onunla.Kol kola girmiş ihanetler önümden geçiyor.Bileklerimi sıkıyor parmaklar, tırnaklar batıyor.Üstüme düşüyor sağnaklar, şansıma kalbim halen atıyor.Bekle ki çıksın dökülsün dilinden dökülmesi gerekenler.Bekle...Eksik kaldı yarımdan fazlası kaldım kalabalık ortası yek de.Gücümü toplamalıyım ancak gücümü bulamıyorum bende.Bir ölüyü taşıyorum üstümde sanki.Gücümü toplamalıyım ancak gücümü bulamıyorum bende.Ölümü taşıyorum üstümde sanki.Vakit dolmadanÇok geç olmadanGideyim buralardanVakit dolmadanGüneşim batmadanGözüm dolmadan Gideyim buralardanHissettiklerim nаsıl bilir misinBiliyorum desen bile bildiğinden emin misinHissettiklerimi hissedebilir misinO yoldаn geçmeden, tаrif edebilir misinBeni kırmаktаn yа dа benden vаzgeçebilir misinKаhretsin, bu sen değilsinVakit dolmadanÇok geç olmadanGideyim buralardanVakit dolmadanGüneşim batmadanGözüm dolmadan Gideyim buralardan
Müzik: Faruk Sabancı, Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz)
Söz: Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz)
Düzenleme: Faruk Sabancı
Yapım: Melankolia Müzik (2020)
Mix: Utku Ünsal
Mastering: Emre Kıral
Stüdyo: Ozinga Productions
Yönetmen: Murat Joker
D.O.P: Varol Şahin
Yardımcı Yönetmen: İsmail Şabotiç
Stil Danışmanı: Görkem Öden
Model: Ecenaz Aytemur
Fotoğraf: Ali Babacanoğlu