Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gorkem

Magazin.biz.tr
[FONT=&amp]Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola hakkında yapılan asılsız haberlere isyan etti: "Çok acımasız ve terbiyesizce olduğunu düşünüyorum."

[/FONT]
[FONT=&amp]Ezgi Mola, Dokuzuncu TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül Töreni öncesi magazin muhabirleriyle bir araya geldi. Soruları yanıtlayan güzel oyuncu, "Alkışlanan insanlar olmak, işimiz ile anılmak çok güzel" dedi.

[/FONT]
Ekli dosyayı görüntüle 1066[FONT=&amp]

[/FONT]
[FONT=&amp]Gazeteciler Mola'ya hakkında çıkan yalan haberleri sordu. Sette çalıştığı sırada asansöre bindiği ve sıkışarak ayağının koptuğu haberleri çıkan güzel oyuncu yazılanlar için "Çok acımasız ve terbiyesizce" dedi. Ezgi Mola sözlerini ise şöyle sürdürdü:[/FONT]

[FONT=&amp]"Annem hüngür hüngür ağlayarak aradı. Ben de sette olduğum için telefonu açamadım, birisi arayıp söylemiş ve annem bayılıp yere düşmüş."

[/FONT]
Ekli dosyayı görüntüle 1067[FONT=&amp]

[/FONT]
[FONT=&amp]Sevgilisi Mustafa Aksakallı'nın da çok korktuğunu belirten oyuncu, "Mustafa da çok korktu, çalıştığım için kimse bana ulaşamamış, ilgi çekmek için şuursuzca haber yapmak çok kötü" diye konuştu.

[/FONT]
Ekli dosyayı görüntüle 1068