Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Evden calışanların sayısı yuzde 173

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
evden-calisanlarin-sayisi-yuzde-173.jpg

İşlerin online ortamda gercekleştirilmesi, maliyet ve zaman acısından şirketlere buyuk kazanclar sağlıyor. Global Workplace Analytics'in gercekleştirdiği araştırma, evde duzenli calışanların sayısının 2005 yılından bu yana yuzde 173 arttığını gosteriyor.
Araştırmada, şirketlerin evden calışma modeliyle yılda 11 bin dolara varan tasarruf edilebileceği belirtiliyor. Coğu şirket pandemi sonrası ofislerini gecici sure kapatma kararı alsa da bir kısmı bu durumu kalıcı hale getirme yonunde kararlar alıyor. Sosyal medya platformu Twitter, gectiğimiz aylarda şirket calışanlarına suresiz evden calışma hakkı tanıdığını acıkladı.
Google ve Facebook ise yaptıkları acıklamalarda calışanlarının Haziran 2021'den once ofise donmeyeceğini duyurmuştu.
evden-calisanlarin-sayisi-yuzde-173-5fb241911a72e.jpg
[h=2]Evden calışmaya kalıcı cozum[/h] Uzaktan calışma ve uzaktan eğitim ihtiyacları icin kolay, hızlı ve esnek bir cozum sunduklarını soyleyen Vedubox Pazarlamadan Sorumlu Genel Mudur Yardımcısı Harun Taşcı; "Vedubox'ın kurulum gerektirmeyen hazır alt yapısı sayesinde zamandan tasarruf ederek toplantı yapılabilir, gelişmiş raporlama ve analiz ozelliği sayesinde eğitimler ya da toplantılar hakkında detaylı istatistikler edinebilir.
Covid-19 salgını sonrası artan evden calışma ve online eğitim modellerini destekleyen pek cok ozelliğe sahip Vedubox, icerikleri kişiselleştirilebilme ve katılımcılar ile hızlı bir şekilde paylaşabilme secenekleri sayesinde şirketlere, eğitim kurumlarına ve bireysel kullanıcılara iş surekliliği sunuyor. Evden calışma modelinde şirketlere ofis rahatlığında toplantı yapma olanağı sağlıyoruz," dedi.
[h=2]Video konferanslar, canlı dersler yerli cozumle yapılıyor[/h] Kapsamlı ve entegre bir sisteme sahip olmasıyla piyasada bulunan diğer online eğitim ve iletişim platformlardan ayrışan Vedubox, yuzde yuz bulut teknolojisi kullanan olceklenebilir altyapısı ve kullanıcılarına sunduğu uygun maliyet secenekleriyle on plana cıkıyor. Video konferans, canlı ders, webinar gibi toplantı ve eğitim secenekleri bulunan Vedubox'ın avantajlarından biri de istenildiği zaman kapasitesi artırılabilen yuksek depolama alanlarına sahip olması. Yurt dışında yuzlerce kurumsal muşterisi bulunan yerli yazılım Vedubox, yerelde de 300 binin uzerinde son kullanıcıya hizmet veriyor.
sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur