Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Emina Jahovic ile cocukları Yavuz ve Yaman corona virusune yakalandı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
emina-jahovic-ile-cocuklari-yavuz-ve-yaman-corona-virusune-yakalandi.jpeg

Sosyal medya hesabından acıklama yapan unlu şarkıcı Emina Jahovic, “Pandemi surecinin başından beri gercekten cok dikkatli ve ozenli davranmamıza rağmen maalesef cocuklarım Yavuz, Yaman ve benim Covid-19 test sonuclarımızın pozitif olduğunu oğrendik.
“BİR KEZ DAHA BU ULKEDE YAŞADIĞIM İCİN ONUR DUYDUM”

Tedavilerimize kıymetli doktorlarımızın kontrolunde, ev karantinasında devam ediyoruz. Bizlere iyi dileklerini ileten, dualarını esirgemeyen herkese cok teşekkur ederim. Bu zor sureci dunyada en iyi yoneten ulkelerden biri olduğumuzu bizzat şahit oldum. Bir kez daha Turkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğum ve bu ulkede yaşadığım icin onur duydum” dedi.
emina-jahovic-ile-cocuklari-yavuz-ve-yaman-corona-virusune-yakalandi-60222e0b2834b.jpg
SAĞLIK CALIŞANLARINA TEŞEKKUR ETTİ
Emina Jahovic şu ifadeleri kullandı:
“Test aşamasından itibaren, oncelikle evimize kadar ilaclarımızı getirdiler ve tum surecte her gun telefonla arayarak durumumuzu yakından takip ettiler. Bu duygusal ve korku dolu sureci cocuklarımla tek başıma atlatmaya calışırken; aklımdan dunyanın her yerinde benzer veya daha zor şartlarla mucadele eden, bu hastalık sebebiyle sevdiklerini kaybeden milyonlarca insan gecti.
Boyle bir surecte bu kadar kıymetli bir desteği hissetmek ve yalnız olmadığımızı bilmek bize guc verdi. Bu vesileyle sonda zikredilen fakat başta gelen, en onemli ve kalpten teşekkurum ise; Turkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Filyasyon Ekipleri, Aile Hekimlikleri ve Sağlık Calışanlarımızadır. Tum bu surecte ellerinden gelen hicbir desteği bizlerden esirgemedikleri icin kendim ve cocuklarım adına teşekkuru bir borc bilirim. Saygı ve minnetlerimle.”
İlginizi Cekebilir
emina-jahovic-ile-cocuklari-yavuz-ve-yaman-corona-virusune-yakalandi-60222e0b5e0b8.jpg
Emina'dan maske sozuİlginizi Cekebilir
emina-jahovic-ile-cocuklari-yavuz-ve-yaman-corona-virusune-yakalandi-60222e0b99c97.jpeg
Unlulerin gozde adasına da kısıtlama sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur