Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Devran Cağlar aslen nereli yaşı kac evli mi eşi kimdir?

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
[h=2]Devran İskender kimdir, aslen nereli, kac yaşında ve Devran İskender evli mi eşi kim soruları merak konusu oldu. Guclu sesiyle cok konuşulan isim Devran İskender 2018 yılında Zekiye Guclu ile evlendi. Eşiyle ilgili fotoğraf cektirmek icin sahne aldığım yere geldi ve aşık oldum diyen İskender cok mutlu olduğunu anlattı. Peki eşi kimdir, yaşı kac?[/h] Abone ol Devran İskender kimdir, aslen nereli, kac yaşında ve Devran İskender evlendi mi, karısı var mı soruları merak edildi. Aslen Amasyalı olan guclu ses Ankara'da buyudu. 2018 yılında Zekiye Guclu ile evlenen Devran İskender hayatımın aşkını buldum, hayranımdı diyerek eşi hakkında konuştu. Peki Devran Cağlar eşi kimdir, kac yaşında?
Devran İskender kimdir: Devran İskender 1979 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Babası memur olan Devran İskender, aslen Amasyalı olup, 10 yıl Nevşehir’in Hacıbektaş ilcesinde, 1 yıl Denizli’de, 1 yıl Konya Akşehir’de, 3 yıl Yozgat’ın Sarıkaya ilcesinde, Ankara ve İstanbul’da yaşamıştır.
devran-caglar-aslen-nereli-yasi-kac-evli-mi-esi-kimdir-5f89c59dd390a.png

Devran İskender 1995 yılları arasında Ankara Radyosu Genclik Korosu'nda 3 yıl gorev almıştır. 1998 yılında itu Devlet Konservatuarı sınavlarını kazanan Devran İskender, değerli hocalar eşliğinde eğitim hayatını surdurup 2002 yılında mezun olmuştur. Askerliğini Ankara'da Armoni Mızıkası moral ekibinde Turk Halk Muziği solisti olarak yapan Devran İskender, 2006 yılında askerlik hizmetini tamamlamıştır.
devran-caglar-aslen-nereli-yasi-kac-evli-mi-esi-kimdir-5f89c59ed64cd.png

Yaklaşık 10 yıldır ceşitli sahne calışmaları yapan Devran İskender, sanat hayatına ilk albumu olan "mesele" ile devam etmektedir. Son albumunu 2014 yılında "İmza" ile atmıştır.