Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ceylan Ertem corona virüsüne yakalandı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
ceylan-ertem-corona-virusune-yakalandi.jpg

Şarkıcı Ceylan Ertem, sosyal medya hesabından yaptığı acıklamayla corona virusu testinin pozitif cıktığını acıkladı. Ceylan Ertem, corona virusune yakalandı. Sosyal medya hesabından acıklama yapan Ertem, “Maskemi cıkarmama rağmen nereden nasıl bulaştığını bilemiyorum” ifadesini kullanarak evde karantinada olduğunu belirtti.
Ertem, Instagram hesabından yaptığı acıklamada şu ifadeleri kullandı:
* İnanılmaz bir koruma kollama icinde de olsam ne yazık ki bugun Covid 19 test sonucum pozitif cıktı dostlar.
* Maskemi cıkarmama rağmen nereden nasıl bulaştığını bilemiyorum ama şu an evde karantinadayım.
* İlaclarıma 1 saat evvel başladım. 5. gunumde olduğumu duşunuyor dr'um.
* Dr hanımefendi beni sakinliğe, moralimi yuksek tutmaya yonlendirdi. Hastaneye yatmama gerek olmadan umarım evde atlatabilirim. Ki hafif atlatacağım soylendi.
* Hastanelerdeki hemşireleri doktorları cok iyi anlayıp, onlemlerimizi en yuksek seviyeye cıkarmamızı tavsiye ederim.
* Belli ki nisan ayındaki gibi evlerimize kapanıp izole olmalıyız ama biliyorum, ekmek derdi …
* Keşke hepinize ‘evinizde kalın, hastalıktan korunun, gerisini duşunmeyin' diyebilseydim. Oyle bir gucum olabilseydi… Diyebileceğim tek şey lutfen cok cok dikkatli olun.
ceylan-ertem-corona-virusune-yakalandi-5fbe0ee692333.jpg

ceylan-ertem-corona-virusune-yakalandi-5fbe0ee6c4671.jpg

ceylan-ertem-corona-virusune-yakalandi-5fbe0ee70d4e8.jpeg

İlginizi CekebilirCoronaya yakalanan Seda Bakan: İlac kullanmadan geciriyorum

Son guncelleme: 10:08 - 25.11.2020

sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur