Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Burun estetigi oldum pişman gibiyim

Kadın

Member
8 ağustosta burun estetiği oldum doktorumla 4 aydan beri gorusuyodum çok guveniyodum kendisine okuduğum universitenin hastanesinde çalışıyordu arkadaş tavsiyesiyle gittim yaptıkları instada vardı çok beğendim görüştük ve ne yapicagina karar verdik tasarım da yaptı bana gayet güzeldi derken 8 ağustosta oldum ameliyat 3 saat sürdü ameliyat fotoğrafım da gayet güzeldi ama alçimin alindigi gün sok oldum burnum çok kalkik gözüküyordu şiş olduğunu söyledi inicek 3 ayda dedi henüz 6 gün sonra 1 ay olcak ama burnum hem çok kalkik ucu top gibi hemde sağ tarafım çökük duruyo ve ortadaki kikirdak sağa doğru eğik gibi eskiden de öyleydi zaten ama duzdu ilk başta somdi eğik gibj duruyo bana hep böyle kalcakmis gibj geliyo çöl mutsuzum evden dışarı çıkmıyorum yardım edin lutfen babam ben sana dedim pişman olcaksin diye diyip duruyo okulda acilcak az kaldı napcam ben boyle nası gidicem