Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

bote marka makyaj malzemesi

Melek

Member
[FONT=&quot]Arkadaşlar merhaba,[/FONT]
[FONT=&quot]Geçen gün cossta mağazasına gittim ve golden rose'un bb kremini denemek ve beğenirsem almak istiyordum fakat rengi cildime uymayınca satıcı kız bu bote markasından bir krem denetti. Hoşuma gitti. çok da üstüne düşmeden aldım çıktım. Daha sonra adetimdir internette bir araştırayım istedim kim ne yazmış hakkında diye. Ama hiçbir bilgi bulamadım. Üretici firma Him Kozmetik ilaç ve gıda anonim şirketi diye geçiyor. Web sayfaları var ama aktif değil. Hiçbir yerde ne üretici firma hakkında ne marka hakkında ne de ürün hakkında bilgi bulamadım.[/FONT]

[FONT=&quot]Cossta birçok yerde mağazası olan zincir bir marka. Ve anladığım kadarı ile bu Bote markası da bu mağazalarda standı var. Emin olamadım kullanıp kullanmama konusunda. Ürünün içindekiler kısmı gözüme temiz göründü (Eğer doğru bilgi verildiyse tabi)[/FONT]

[FONT=&quot]Daha önce bu şirket ve marka ile karşılaşan var mı? Gördünüz mü? Nedir ne değildir? [/FONT]

[FONT=&quot]Bahsettiğim ürünün resmini de ekliyorum.[/FONT]

[FONT=&quot]Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim.[/FONT]