Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Benim Adım Melek dizisinde izleyiciye buyuk mujde!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Benim Adım Melek dizisinin 27. yeni bolumu yayınlanacak mı? Televizyon kanallarında dizilerin yeni bolumlerinin yayınlanıp yayınlanmayacağı muamması koronavirus salgını ile birlikte yeni kaygı sebebi oldu. Bircok izleyici sevdiği dizinin bir sonraki hafta yeni bolumu ile ekrana gelip gelmeyeceğini merak ediyor. Gectiğimiz hafta TRT’nin kurumsal bir karar alarak 2 hafta setlere ara vermesinin ardından TRT dizilerinde sadece Şampiyon dizisinde bir haftalık aksama yaşandı.Benim Adım Melek dizisi 25 Mart Carşamba akşamı 26.bolumu ile ekrandaki yerini aldı. Nehir Erdoğan ve Kutsi’nin başrollerinde yer aldığı dizinin 1 Nisan akşamı izleyicilerle buluşup buluşamayacağı da merak konusu olmuştu.
Benim Adım Melek dizisinde 27. bolum fragmanı yayınlandı ve izleyiciler rahat bir nefes aldı. Son bolumleri bir hayli heyecanlı gecen dizinin yayınına ara vermeyecek olması buyuk sevinc kaynağı. Ancak setlerin yeniden ne zaman toplanacağı ve yeni bolumlerin cekimlerine başlanıp başlanmayacağı belirsizliğini koruyor.
Duygusal anların yaşanacağı bu bolumde Melek ve cocukların gitmek istemesine buyukler karşı cıkıyor. Mithat, Seyran’a evlilik teklif ediyor. Melek, Halil’in karşısında mahcup duruma duşuyor.Omer ve Defne’nin aşkı ne olacak merak ediliyor. İşte 1 Nisan Carşamba yayınlanacak 27. bolumden ilk goruntuler:
Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
Abone olun