Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  strongMen
  Mesaj
  50
  Konu
  50
  Üye Avatarı

  Mesaj:50

  Konu:50

  Aldığı Beğeni:0  Yazın Favorisi Beyaz Pantolonu Nerede Nasıl Giymeli?
  Beyaz pantolon çoğu erkek için riskli bir seçim gibi görünse de, aslında doğru giyildiğinde korkulacak bir yanı olmayacak kadar masum bir parça. Peki beyaz pantolonu nerede nasıl giymelisiniz?

  Bahar alarmı veren bir günde ofiste:

  Yüzünü gösteren güneşle birlikte, açık renk kıyafetlerin gardıroplarda ön sıralara yükselmesi sevindirici haber. Beyaz, bej ve pastel tonların hakim olduğu görünümlere henüz alışık değilseniz, bir an önce kendinizi hazırlasanız iyi edersiniz. Ofis stiline dahil edebileceğiniz beyaz pantolon, bahar alarmı veren gömlekle birlikte gücünü ikiye katlıyor. Üzerinize alacağınız keten blazer iste, görünümün bonusu.  Baştan ayağa beyaza bürüneceğiniz bir hafta sonunda:

  Kadınlar için bile yeterince cesaret isteyen bir görünümken, baştan ayağa beyaz giymek, erkekler için oldukça tabu bir stil tavrı, bunun farkındayız. Ancak ısınma turlarını atmanın tam zamanı. Beyaz pantolonunuzu en rahatından beyaz bir swearshirt ile eşleştirip, altına konforlu sneakerlarınızı çekin. Hafta sonuna hazırsınız!


Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.