Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  AnkaraLıı
  Mesaj
  25
  Konu
  25
  Üye Avatarı

  Mesaj:25

  Konu:25

  Aldığı Beğeni:0

  Tarihinin en kötü dönemlerinden birini geride bırakan Fenerbahçe, gelecek sezon şampiyonluğa oynayacak güçlü bir kadro için transfer çalışmalarını dört bir koldan yürütürken Şili basınından gündeme bomba gibi düşen bir iddia geldi.

  Ülkede yayın yapan CDF adlı televizyon kanalı, resmi internet sitesi aracılığıyla okuyucularıyla paylaştığı haberde Sarı-Lacivertliler'in Internacional'den Patrick ile ilgilendiğini yazdı. Haberde Brezilya'nın Internacional takımının Leverkusen'de forma giyen Şilili oyuncu Charles Aranguiz ile ilgilendiği belirtilirken Fenerbahçe'nin de bu transfere Patrick'i alarak olanak sağlayabileceği aktarıldı. Internacional, Patrick'i 8 milyon euro bedelle Fenerbahçe'ye satmayı planlarken gelen parayla da eski oyuncusu Aranguiz'i kadroya katmayı deneyecek. Daha önce menajerinin Internacional'in ikinci başkanı Roberto Melo ile bir görüşme gerçekleştirdiğini doğrulayan Aranguiz, iki ay evvel de kariyerine Leverkusen'de devam etmesinin çok zor olduğunu ifade etmişti.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.