Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.751
  Konu
  7770
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.751

  Konu:7770

  Aldığı Beğeni:0
  Gectiğimiz yıl Turk Telekom yonetim kurulunda ayrılarak Turkcell yonetim kuruluna katılan ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın yardımcısı olarak bilinen Bulent Aksu bugun itibariyle Turkcell Yonetim Kurulu Başkanı oldu.
  Bulent Aksu kimdir?

  Bugun Turkcell İletişim Hizmetleri tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan acıklamada Bulent Aksu’nun Turkcell Yonetim Kurulu Başkanı olarak secildiği bildirildi. Denetim Komitesi de bağımsız yonetim kurulu uyelerinden Nail Olpak, Afif Demirkıran, Tahsin Yazar'dan oluştu. Komite başkanlığına Nail Olpak secildi.
  Ayrıca Bkz. "Kingston UHS-2 standardına uyumlu yeni Canvas Plus hafıza kartlarını duyurdu"
  Bulent Aksu hali hazırda Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı olarak gorev yapmaktaydı. Ayrıca T. Eximbank Yonetim Kurulu Başkanı, Dunya Bankası nezdinde ulkemiz Guvernor Vekili, KOSGEB İcra Komitesi Uyesi gibi farklı gorevlerine de devam ediyor.


  https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/827738 Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın. Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
  istediğiniz zaman (cevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.