Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.655
  Konu
  4642
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.655

  Konu:4642

  Aldığı Beğeni:0  Android Akademi programıyla; Google urunleri ve Android teknolojisiyle eğitim, tarım, siber guvenlik ve afet konularında yaşanan toplumsal sorunlara teknolojik cozumler ureten uygulamaların geliştirilmesi hedefleniyor.

  Yaklaşık 3 ay surecek olan program; girişimcilik ve yazılım eğitimleri, mentorluk, sunum eğitimi ve Demo Day aşamalarından oluşacak.

  Hem San Francisco'ya ucma şansını yakalamak hem de İTU ARI Teknokent'te verilecek inkubasyon odulunun sahibi olmak isteyenler www.androidakademi.com adresinden 12 Mart'a kadar başvuru yapabiliyor.
  SSD'den NVMe'ye Nasıl Gecilir? 2023'e Kadar Sure Var!Western Digital, yeni WD Gold NVMe SSD'lerle NVMe'ye gecişlerinde KOBİ'leri guclendiriyorKimler katılabilir?

  Toplumsal sorunları cozmek icin motivasyonu olan ve yeni cozumler sunmayı hedefleyen tum genclere acık olan programa, universitelerin muhendislik bolumlerinde okuyan ya da teknik altyapısı olan, kullanıcı deneyimine ilgi duyan ve mobil uygulama geliştirmekle ilgilenen oğrenciler 3-4 kişilik takımlar halinde başvurabiliyor.
  Facebook'tan Corona Virusune Karşı Buyuk HamleFacebook Dunyayı korkutan Corona virusu salgını ile mucadeleye katkı vermek icin, onemli bir karara imzasını attı Onceki HaberGalaxy S20'yi Unutun; İşte Galaxy S21 Sonraki HaberSpotify, Giriş Ekranını Yeniledi
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.