Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Zümrüt
  Mesaj
  117
  Konu
  117
  Üye Avatarı

  Mesaj:117

  Konu:117

  Aldığı Beğeni:0  Telefonu kilitlediğim zaman, bazen (Günde 10 kereden fazla oluyor) ekran açılmıyor, hiçbir şekilde tepki vermiyor ve tuşa basılı tutunca kapanmıyor bile. Bundan sonra biraz bekleyince (Ortalama 1 dk) ya telefon tekrar açılmaya başlıyor ya da kendini resetliyor. Yeniden başlıyor. Bazen bataryayı söküp hızlıca başlatıyorum, ama bu anlık çözüm oluyor, tekrar aynı şeyleri yaşıyorum. Bazen bilerek, açma kapama tuşlarının gelmesi için kilit tuşuna uzun basıyorum, ekran gelince ekrana ilk önce tuşlar geliyor (kapat- yeniden başlat tuşları) yani giriş ekranı donmuş oluyor, arkaplan siyah oluyor. Birkaç saniye içinde orası da geliyor.
  Telefonu kilitlemeyince böyle bir sorun oluşmuyor, sadece kilitlediğimde bu sorunu yaşıyorum.
  Telefonun hafızası normal, hafıza eksikliğinden olacağını sanmıyorum
  2016 yılının başında almıştım. Bu sorunu ne zamandır yaşadığımı bilmiyorum ama 3 ay civarı oldu sanıyorum. İlk zamanlar uzun sürmüyordu, biraz bekleyince düzeliyordu, sonradan kendini resetlemeye kadar gitti.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.