Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.681
  Konu
  4668
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.681

  Konu:4668

  Aldığı Beğeni:0  Google'ın 12 - 14 Mayıs tarihleri arasında gercekleştirilmesi planlanan geliştirici etkinliği Google IO 2020, Corona virusu endişeleri nedeniyle iptal edildi. Etkinliğin internet uzerinden yapılma olasılığı var.
  Google Developers'ın Twitter hesabında fiziksel etkinliğin iptal edildiği doğrulanırken, Google IO 2020 sitesindeki mesaja bir bağlantı verildi. Sayfada Google IO katılımcılarına daha once gonderilen epostada yazan acıklamanın aynısı bulunuyor.
  Google'ın iptalden dolayı oluşacak ticaret acığını Mountain View'daki kucuk işletmeleri destekleyeceği ve Mountain View'daki yerel kuruluşlara 1 milyon dolar vereceği iddia ediliyor.
  Etkinlik gercek hayatta yapılmayacak olsa da, dijital bir etkinlik olarak duzenlenebilir. Corona endişelerinden dolayı MWC 2020'nin tamamen iptal edilmesi ve GDC 2020'nin ertelenmesinin ardından bu tur bir alternatif ortaya cıkmıştı.
  Firmanın bu yolu izleyip izlemeyeceği bilinmiyor, cunku bilet satın alanlara 13 Mart 2020 itibariyle tam geri odemede bulunacağını soyluyor.
  Onceki HaberWhatsApp İcin "Karanlık Donem" Başladı! Sonraki HaberZula Kadınlar Turnuvasının Şampiyonu Belli Oldu
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.