Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.681
  Konu
  4668
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.681

  Konu:4668

  Aldığı Beğeni:0  Android 11'in ilk geliştirici onizleme surumu kısa bir sure once geliştiricilere sunulmuştu. Boylece Android 11'de yer alan yeni ozellikler de yavaş yavaş ortaya cıkmaya başladı. Gectiğimiz gunlerde, video kaydederken ozel bir ayar bulunduracağı ortaya cıkan Android 11 icin yeni bir bilgi daha geldi. Gorunuşe gore Android 11, Google Pixel akıllı telefonlara kıyak gececek.
  XDA Geliştiricileri tarafından Android 11 kod satırında bulunan koda gore, yeni işletim sistemi Google Pixel akıllı telefonlara uygulama acmanın yeni bir yolunu daha getiriyor. Bu ozellik ile birlikte Google Pixel akıllı telefon sahipleri, telefonlarının arkasına hafifce iki kez dokunarak, orneğin Google Asistan'ı veya telefonun kamerasını calıştırabilecek, calmakta olan şarkıyı durdurabilecek veya bir uygulamayı acabilecekler.
  Kodda yer alan referanslar, bu ozelliğin yalnızca Google Pixel akıllı telefonlara geleceğini gosteriyor. Elbette Google, bu ozelliği daha sonra talebe gore diğer markalara da uyarlayabilir. Bekleyip goreceğiz.
  İLGİLİ HABER
  Samsung Galaxy A51 İnceleme Onceki HaberKuş yiyen orumcekle evinin garajında yuz yuze geldi! Sonraki HaberHTC'nin Son Umudu: 5G'li HTC Geliyor!
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.