Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Genç
  Mesaj
  138
  Konu
  138
  Üye Avatarı

  Mesaj:138

  Konu:138

  Aldığı Beğeni:0


  Turkish Airlines Euroleague'in üçüncü haftasında deplasmanda Valencia'yı 83-78 mağlup eden Anadolu Efes’te koç Ergin Ataman karşılaşma sonunda şunları söyledi:
  "Valencia'yı tebrik ederim, iyi mücadele ettiler. Ayrıca söylemeliyim ki çok iyi bir atmosferde maça çıktık. İki ayrı devrede, iki ayrı oyun oynadık. İlk devrede savunmada, özellikle pick & roll savunmasında başarılı olamadık. Bizi sürekli geçmeyi, içeri girmeyi başardılar ve kolay sayılar buldular. İkinci yarıda savunma yapmaya başladık. Dunston'ı daha aktif kullandık ve pick & roll hücumlarını durdurmakta başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Ribauntlarda çok daha iyiydik, iki guardımızla da hücumü iyi yönlendirdik. Valencia deplasmanından galibiyetle dönmek çok önemli, buraya gelecek her takım için son derece zor maçlar olacaktır."


Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.