Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

WhatsApp'ın gozu Zoom'u tahtında

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Katılım
28 Mar 2019
Mesajlar
7,951
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
whatsapp-in-gozu-zoom-u-tahtinda.jpg

Masaustunden mesajlaşmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilen WhatsApp Web oldukca basit bir arac. Yalnızca metin ve resim gonderip alabiliyor. Ancak geliştiriciler uzerinde epey zamandır calışıyor ve yakında bu uygulamayı sesli ve goruntulu goruşmeler yapmak icin kullanmak da mumkun olacak.
Uygulamanın kaynak koduna girerek yaklaşan WhatsApp ozelliklerini keşfetme konusunda uzman olan WABetaInfo'daki sleuths tarafından bildirildiği uzere, arama duğmeleri web arayuzunun sağ ust kısmında gorunecek. Bir arama devam ederken, size durumunu gostermek icin kucuk bir acılır pencere gorunecek. Bu da, aynı anda diğer tarayıcı sekmelerini kullanılmasına izin verdiği icin kullanışlı bir ozellik.
Bu ozellik henuz resmi olarak acıklanmamış olsa da, WABetaInfo, neredeyse tamamlanmış gibi gorunduğu icin birkac hafta icinde ortaya cıkabileceğini one suruyor. Kullanıma sunulduğunda ayrıntılı bir incelemesini gercekleştireceğiz.
sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur