Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

vajinismus nedeniyle ayrılıyordum

prenses

Member
Şuanda böyle bir mektup yazdığıma inanamıyorum. Hep sitenizdeki teşekkür mektuplarını okurdum. Acaba bende böyle bir mektup yazabilecek miyim diye kara kara düşünürdüm. 3,5 sene önce balayında tanıştım bu kabusla . Böyle bir şeyin başıma geleceğini hiç düşünmemiştim. Kendi kendime çözebilirim diye. 2 senemi boşuna harcadım. Eşim çok anlayışlıydı ama, benim için her gün kabus gibiydi. Sadece evliliğimi değil sosyal hayatımı da kötü etkiliyordu. Çünkü kendime güvenimi kaybetmiştim. Sonra vajinismusla ilgili tedavi yapan bir hastaneye gittim. 3 ay geçti 1 adım bile ilerleyemedim. Daha çok ümitsizliğe kapıldım. Tabi ki caizse dibe vurdum. Bir daha bu karanlıktan çıkamam diyordum ki Saygın Beyle tanıştım. İlk seansım çok iyi hatırlıyorum. Artık hiç inancım kalmamıştı. Tereddütlüyüm artık sinirimi bozan klişe cümleler duymak istemiyordum. Siz konuşmaya başladıktan sonra öyle olmadığını anladım, bana hep somut, gerçekçi çözümler sundunuz. Kandırmadınız, oyalamadınız. Her seansda size daha da çok inandım. Benim başarım 4 seansla geldi. Aslında sizin mükemmel motiveniz sayesinde daha çabuk bile olabilirdi. Sanırım ben biraz tembellik ettim. Sonunda bu kabustan kurtuldum. Gözümde dağ gibi büyüttüğümüz bu soruna şimdi küçümseyerek bu muymuş diyorum. Ben bu sorunda kurtulmakla kalmadım, kendi gücünü de keşfettim. Kendime olan inancım, güvenim, geri geldi. Artık benim için zor diye bir şey yok bu hayatta. Hepsi sizin sayenizde. Benim dileğim gerçek oldu. Sizin de bütün dilekleriniz gerçekleşsin