Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Vajina Daraltma Ameliyatı Dr. Turgay Karakaya Cerrahi Metodla Yaptı

Bilgin

Member
Selam arkadaşlar. 2 normal doğumdan sonra çocuklar koşup oynamaya başlayınca yine cinsellik önem kazanıyor biz kadınlarda ama 2 bebeği çatır çatır doğurup yeni evli gibi ilişkiye girmek maalesef mümkün olmuyor ( sezeryan tavsiye ederim ) neyse benim vajina daraltma maceram bursada başladı. Okuldan anne arkadaşların tavsiye ettiği bir jinekolağa gittim geçen sene muayene etti lazer yapalım 15 dak sürer biter dedi. Tamam yaptırdım 1 ayda ilişki yok tamam. Sonrası hafif daralmış gibi oldu ama 2 ay sonra eskisinden daha geniş gibi geldi bana, ilişkide hava giriş çıkışı gaz çıkartma sesi, aşırı sulanma ıslanma kurut 2 dak somra yine aynı.. tamam yine aynı doktora bir seans daha yapalım dedi okey yap dedik yine 1 ay bekle yine aynı olay. Lazerle vajina daraltma şehir efsanesi kaldı bana. Baktim eşim elden gidiyor genç adam süslenmeye başladı , kremler, tankut madura , diyet kugel egzersiz balon sıkıştır dizlere mekik çek yok daralmıyor. 33 üm ben. Araştırdım hala kızı istanbulda sohbet muhabbet nasıl durumlar oda 2 doğumlu. Aman harika şekerim ameliyattan sonra eşi prenses yerine koymuş bunu ne isterse alırmış. Yaa kime oldun ameliyat. Dr. Turgay Karakaya yapmış ameliyat olarak ama lazer değil. Mayıs sonu gittim bende Turgay hocayı buldum Bakırköyde anlat anlat bitiremedim derdimi adam dinledi sağolsun muayene etti. Doğumdan kalan yırtıklar iyice genişletmiş dedi. Tamam başlayalım hazırsan dedi. Hocam hemen mi yapacaksınız korkarım falan dedim hemşiresi asistanı okşadı saçımı hiç korkma canım hocamızın eli çok hafif hissetmezsin ama hazır hissetmiyorsan sonrada gelebilirsin. Hocam fiyat falan dedim. 3800 karta tek çekim 3400 nakit miş , tamam ama nakit 2 var kalanı garanti bank varsa çekeyim dedim yolun karşıda varmış berrket çektim nakit verdim. İğne yaptı uyuşturdu. Kesserken hissettim ama acımadı. Sanırım 30 dak sürdü. Bitti dedi. Dinlenme odasına aldılar beni uzandım biraz. Muayeneye gelip ameliyat olmanın şaşkınlığını attım üzerimden 40 gün ilişki yok deniz havuz yok dedi okey bekleriz yeter ki işe yarasın. 45 gün sonra ilişkiye girdik. İlk giriş zor oldu krem sürdük sonra sıkı ama rahat girdi. Hani yeni evli olursunya o şekilde sıkı oldu 2 aydır harika bir cinsel hayat sürüyorum. Haa ilişki öncesi turgay beye kontrole gittim. Harika olmuş artık herşey serbest dedi. Sonradan gevşermi diye bekledim ama yok gevşemiyor sonra yazacam dedim yazdım buraya tavsiye ediyorum turgay beyi.