Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Uyuşturucudan gozaltına alınan Kerem Durust serbest bırakıldı

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
uyusturucudan-gozaltina-alinan-kerem-durust-serbest-birakildi.jpeg

Muğla İl Emniyet Mudurluğu Bodrum Narkotik Suclarla Mucadele Grup Amirliği ekipleri, aldığı ihbar uzerine cemiyet hayatının unlu simalarından Kerem Durust’un evine operasyon duzenledi. Durust’un evinde yapılan aramada 18 gram esrar, 14 uyuşturucu hap, hassas terazi ve sehpa uzerinde 2 adet 100 TL ele gecirildi.
uyusturucudan-gozaltina-alinan-kerem-durust-serbest-birakildi-60094d8b59dde.jpeg
(FOTO: DHA)

Emniyetteki işlemlerinin ardından Bodrum Adliyesi'ne sevk edilen Kerem Durust, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
uyusturucudan-gozaltina-alinan-kerem-durust-serbest-birakildi-60094d8b979c7.jpg
(FOTO: İHA)

“COCUKLUĞUMDAN BERİ ESRAR İCİYORUM”
Adliye cıkışında acıklama yapan Durust, kendisini goruntuleyen basın mensuplarına “Neden cekiyorsunuz? Bakın serbest kaldım. Evimde ele gecirilen uyuşturucu madde yanlış yazılmış. Ele gecirilen marihuana bana ait. Cocukluğumdan beri iciyorum. Olayın uyuşturucu ticareti olmadığı belli oldu. Ele gecirilenler arasında uyuşturucu madde metamfetamin yok. Bu maddeyi hayatım boyunca hic gormedim” dedi. (DHA)

İlginizi Cekebilir
uyusturucudan-gozaltina-alinan-kerem-durust-serbest-birakildi-60094d8bd4be6.jpeg
Kerem Durust gozaltına alındı! Evinden cıkanlar şoke etti
sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur