Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Talihsiz kazadan sonra Brooke Shields kendini yeniliyor

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
talihsiz-kazadan-sonra-brooke-shields-kendini-yeniliyor.jpg

Unlu oyuncu, New York’ta bir spor salonunda denge tahtası kullanırken ve kısa bir sure sonra cekilen rontgen filmlerini paylaşırken “Bu fotoğrafların cekildiği sıralarda, yeni bir başlangıc, yeni bir bakış acısı icin asla gec olmadığını fark ettim” diye yazdı.
Yıldız isim yaşadıkları icin; “Bu, hayatımın en korkunc anlarından biriyken, aynı zamanda da donuşturucuydu. Şimdi, yeni bir başlangıc zamanı…” diye ekledi.
talihsiz-kazadan-sonra-brooke-shields-kendini-yeniliyor-60b649a57b3cc.png
Shields ayrıca ameliyattan sonra sağ bacağındaki buyuk kesiğin fotoğrafını, bir hastane yatağında yatarken cektiği selfie’yi ve uyluk kemiğindeki buyuk kırığı gosteren rontgenin fotoğrafını paylaştı.
talihsiz-kazadan-sonra-brooke-shields-kendini-yeniliyor-60b649a5bfd45.png
Sosyal medyadaki paylaşımlarında daha once boyle bir acı yaşamadığını anlatan yıldız, “Felc olduğumu sandım ama ayak parmaklarımı hissedebiliyordum” yazdı.
Bu surecte iki ameliyat geciren Shields, evine gitmeyi beklerken gelişen bir enfeksiyon nedeniyle ucuncu kez ameliyat olmak zorunda kaldı.
talihsiz-kazadan-sonra-brooke-shields-kendini-yeniliyor-60b649a61f581.png
Şubat ayında Instagram’da hastanede koltuk değneği ile ilk adımlarını attığını gosteren bir video yayınladı. Mart ayı başlarında bir fizyoterapistle calışırken birkac merdiven cıkmak icin nasıl cabaladığını gosteren bir video paylaştı.

Bu gonderiyi Instagram’da gor

Brooke Shields (@brookeshields)’in paylaştığı bir gonderi

sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur