Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sloukas: "Sezon iptal edilmeli"

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
sloukas-sezon-iptal-edilmeli-5e9abbd03c02d.jpg
Fenerbahce Beko'nun Yunan yıldızı Kostas Sloukas, Yunanistan basınına acıklamalarda bulundu.
Ulkesinde yayım yapan Ta Nae gazetesine konuşan Sloukas, Fenerbahce Beko'yla sozleşmesinin olduğunu, ancak Obradovic'in ayrılması halinde işlerin değişebileceğini ifade etti.
[h=2]"Farklı duşuncelere sahibim"[/h] Ulkesine doneceği şeklindeki haberleri gorduğunu soyleyen yıldız, "İcinde bulunduğumuz sıra dışı durumdan dolayı farklı duşuncelere sahibim ama bu hala kontratım olduğu gerceğini değiştirmiyor. Eğer soylentilerdeki gibi koc Obradovic takımdan ayrılırsa işler değişebilir" ifadelerini kullandı.
[h=2]Fenerbahce Beko virusu nereden kaptı?[/h] beIN Sports'tan alınan habere gore Sloukas'ın diğer acıklamaları şu şekilde:
Sanırım birkac takım arkadaşım Rusya'da Khimki ile oynadığımız mac icin bulunduğumuz esnada virusu kaptı. Ben o macta oynamadığım icin İstanbul'da kalmıştım. Ancak bu durumun hepimizi korkuttuğunu soylemem gerekiyor. Turkiye'de durumun başlarda gerektiği kadar ciddiye alınmadığını liglerin bir sure daha devam etmesiyle birlikte gorduk. Umarım her şey kısa sure icerisinde yoluna girer.
[h=2]"Sezon iptal edilmeli"[/h]
sloukas-sezon-iptal-edilmeli-5e9abbd040539.jpg
Euroleague'de macların yeniden başlama ihtimalini duşuk goruyorum. Sezonun iptal edilmesi gerektiğine inanıyorum.