Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Shane Larkin'in istediği Turkce isim belli oldu

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
shane-larkin-in-istedigi-turkce-isim-belli-oldu-5e9abad375b91.jpg
Anadolu Efes'in Turk vatandaşlığına gecen yıldız basketbolcusu Shane Larkin, Turkce bir isim secmek durumunda kalsaydı "Şahin" ismini tercih edeceğini soyledi.
Instagram hesabında takipcilerinden gelen soruları yanıtlayan Larkin, yeni tip koronavirus (Kovid-19) nedeniyle liglere verilen arada calışmalarını ABD'deki evinde surdurduğunu belirtti.
[h=2]"Şampiyonluk hedefimiz vardı ancak..."[/h] ING Basketbol Super Ligi'nde iyi bir sezon gecirdiklerini dile getiren Larkin, "Şampiyonluk hedefimiz vardı ancak şimdi koronavirus yuzunden bunun mumkun olup olmayacağını gormek zor." ifadesini kullandı.
Başantrenor Ergin Ataman ile calışmaktan mutluluk duyduğunu kaydeden 27 yaşındaki basketbolcu, "İkimiz de benzer enerjiye sahibiz, ne yapmak isteğimizi biliyoruz. O beni oyuncu olarak, ben de onu koc olarak cok iyi anlıyorum." yorumunu yaptı.
Larkin, Anadolu Efes'teki geleceği hakkındaki soruya, "İki senedir buradayım ve benim icin en uzun sure oynadığım takım oldu. Efes icin derin bir sevgim var. Burada olmaktan cok mutluyum ancak gercekleştirmek istediğim başka hedeflerim ve hayallerim de var. Gelecekte ne olur bilmiyorum ama şu anda tek duşunduğum takımda başarılı olmak." yanıtını verdi.
[h=2]"Bircok insan bana Şahin diyor"[/h] A Milli Basketbol Takımı'nda henuz oynayamadığını hatırlatan yıldız basketbolcu, takımın bir parcası olduğu icin gurur duyduğunu belirtti.
Turkce bazı kelimeler oğrendiğini anlatan Larkin, "Favori kelimem 'kolay gelsin.' Bunu sık olarak kullandığımı soyleyebilirim. Turkce'de daha akıcı olmak isterdim ama oğrenmesi zor dil. Turkce isim secmem gerekseydi Şahin'i secerdim. Bircok insan bana Şahin diyor." şeklinde konuştu.
Larkin, favori yemeklerinin kofte ve mantı olduğunu, tatlılardan ise baklavayı beğendiğini soyledi.
Turkiye'de basketbolculardan Şehmus Hazer ve Onuralp Bitim'i beğendiğini kaydeden Larkin, idolunun ise Allen Iverson olduğunu ifade etti.