Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sergen Yalcın'dan Karius'a; "Sen iyi bir kalecisin"

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Galatasaray ile son derece onemli bir karşılaşmaya cıkacak olan Beşiktaş'ta teknik direktor Sergen Yalcın, Karius ile ozel bir goruşme gercekleştirdi.

Milliyet Gazetesi'nden Serdar Sarıdağ'ın haberine gore, Yapılan eleştirilerin aksine kendisinin iyi bir kaleci olduğunu soyleyen siyah-beyazlı teknik adam, derbinin kaderinin kalecilerin elinde olduğunu aktardı. Bu macta her iki takımın kalesinde cok gol pozisyonu olacağını ongoren Sergen Yalcın, Karius'u motive etmek icin elinden geleni yapıyor.

Beşiktaş'ın Karius doneminde yediği gollerin analizini yaptıran ve yenilen bu gollerde tek sorumlunun Alman kaleci olmadığını belirten deneyimli teknik adam, derbi oncesi Karius'un moralini arttırdı. Bu derbinin, şampiyonluk yarışındaki son koz olduğunu duşunerek kaleyi sağlama almak isteyen Sergen Yalcın'ın bu yaklaşımına cok sevinen Karius da derbiyle yatıp derbiyle kalkıyor.

sergen-yalcin-dan-karius-a-sen-iyi-bir-kalecisin-5e69e8230132b.jpg

Sergen Yalcın'ın Karius'a, "Ben sana guveniyorum. Bu macta elinden geleni yapacağını biliyorum. Tum yuk senin uzerinde olmayacak. Savunma senden değil hucum bolgesinden başlayacak" dediği ortaya cıktı.

Ozellikle Falcao, Feghouli ve Onyekuru'nun ceza sahasındaki tehlikeli girişimlerini onlemek icin bu futbolculara odaklanan Karius, onundeki savunmacılarla da sık sık derbi uzerinde fikir alış verişinde bulunuyor.

Beşiktaş'ın Alman kalec isi Loris Karius bu sezon cıktığı 31 macta kalesinde 46 gol gordu