Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Seren Serengil’den Hadise’yi kızdıracak sozler

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
seren-serengil-den-hadise-yi-kizdiracak-sozler.jpeg

Bir markanın reklam yuzu olan Hadise, cekimleri makyajsız olarak gercekleştirdiği haberleri ile gundeme geldi. Lansmanda gazetecilerin karşısına cıkan 35 yaşındaki popcu, “Kadınları yureklendirmek istedik. İlk kez bir reklam filminde makyajsız kamera karşısına gecildi, o da bendim. Bundan gurur duyuyorum” dedi.
seren-serengil-den-hadise-yi-kizdiracak-sozler-600bbd5320809.png
“HERKES KENDİ GİBİ OLMALI”
Kadınların olmazsa olmazı makyaj konusuna cok takılmadığını anlatan Hadise, “Reklamda makyajsız bir Hadise goruyorsunuz. Hepimiz kadınlar olarak makyajyapmayı seviyoruz. Ama sosyal medyada makyajsız olarak fotoğraf paylaştığım da oldu. Kendimi makyajsız da cok beğeniyorum. Makyajsız kamera karşısına gecmek gibi bir şey daha once yapıldı mı bilmiyorum ama ben yaptım. Ben kendimi olduğum gibi seviyorum. Herkes, başkası gibi olmak istiyor ama herkes kendi gibi olmalı ve kendini sevmeli. Ben kendimi her halimle seviyorum. Bazen aldığım, bazen verdiğim kilolarımla, bazen makyajlı bazen de makyajsız halimle” şeklinde konuştu.
“MAKYAJLI DA MAKYAJSIZ DA CİRKİN”
Bir magazin programında sunuculuk yapan Seren Serengil ise, Hadise’nin makyajsız olduğu fotoğrafı hakkında carpıcı acıklamalar yaptı. Serengil “Makyajlı da makyajsız da cirkin. Guzel değil yani, bu fotoğraf guzel değil. Allah aşkına guzel mi bu? Tabii ki makyajsız değil, ona rağmen guzel değil” ifadelerini kullandı.
Hadise’nin bu sozlere ne cevap vereceği merak konusu oldu.
İlginizi Cekebilir
seren-serengil-den-hadise-yi-kizdiracak-sozler-600bbd53cf97a.jpeg
Seren Serengil isyan etti: İstiyorlar ki oleyim!İlginizi Cekebilir
seren-serengil-den-hadise-yi-kizdiracak-sozler-600bbd5417bf1.jpeg
Hadise ve Kaan Yıldırım barıştı sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur